Doprava a platba

Doprava

Vaše objednávky dopravíme po celé ČR, nově i na Slovensko. Pokud je zboží skladem, objednávky odesíláme nejdéle do 2 pracovních dnů. Pokud z nějakého důvodu nemůžeme tuto lhůtu dodržet, budete ihned informováni.

Česká pošta - Balík Do ruky 129,-

Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

  • Při nákupu nad 2.500,- doprava ZDARMA.
  • Dobírka +40,- i při nákupu nad 2.500,-.

 

Česká pošta - Balík Na poštu 99,-

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

  • Při nákupu nad 2.500,- doprava ZDARMA.
  • Dobírka +40,- i při nákupu nad 2.500,-.

 

Česká pošta - Balík Na balíkovnu 69,-

Cenově nejdostupnější alternativa dodání zboží z e-shopu. Jedná se o rychlé a jednoduché vyzvednutí balíku na specializovaných přepážkách Balíkovna. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód zásilky, který zákazník obdrží v zaslaném avízu. Vždy je možné platit kartou.

  • Při nákupu nad 2.500,- doprava ZDARMA.
  • Dobírka +40,- i při nákupu nad 2.500,-.

 

Zásilkovna, vyzvednutí na Vámi zvoleném místě - 79 Kč, Zásielkovňa.sk - 99 Kč

Váš balíček odešleme pomocí Zásilkovny na Vámi vybrané výdejní místo. Doručení nejpozději do 3 dnů. Díky široké síti poboček Vám tuto přepravu doporučujeme. Zásilkovna Vás bude informovat formou e-mailu nebo SMS o odeslání a uložení Vaší zásilky.

Při doručení na Slovensko Vám, po vytvoření Vaší objednávky, obratem zašleme e-mail s cenou v EUR podle aktuálního kurzu.

  • Při nákupu nad 2.500,- doprava ZDARMA.
  • Dobírka +40,- i při nákupu nad 2.500,-.

 

Zásilkovna, nejvýhodnější doručení na adresu - 99 Kč

Tato služba zohledňuje cenu, kvalitu a také kapacitu vybraných přepravců. Automatická volba analyzuje daná kritéria na denní bázi. Díky tomu získáte nejvýhodnějšího a nejlepšího možného přepravce v daný moment. O zvoleném dopravci budete řádně informováni e-mailem a SMS.

 

Osobní odběr - ZDARMA

Vaši objednávku je možné vyzvednout osobně na adrese: Četaře Duška 333, 391 43 Mladá Vožice. Nutná platba předem, převodem na účet číslo 2801501365/2010. Po obdržení platby Vám zašleme e-mail. Až poté je možné si objednávku vyzvednout.

 

Převzetí zboží od dopravce

Kupující je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat. Při porušení obalu nebo poškození zboží je nutné sepsat s dopravcem zápis o škodě, který je potřebný k dalšímu postupu reklamace. Sepsáním zápisu o škodě nám pomůžete v řešení reklamace s dopravcem. O této skutečnosti nás také kontaktujte na e-mail info@minibu.cz. Děkujeme.

 

PLATBA

Bankovním převodem na účet číslo 2801501365/2010

Po příjetí objednávky Vám bude zaslána faktura s podklady k platbě. Faktura je splatná 5 pracovních dnů. V případě, že nebude uhrazena v tomto termínu, objednávka bude stornována.

Dobírkou při převzetí zboží

Platba dopravci při doručení zboží, poštovné je navýšeno o 40,-.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.