Doprava a platba

Doprava

Vaše objednávky dopravíme po celé ČR. Pokud je zboží skladem, objednávky odesíláme nejdéle do 2 pracovních dnů. Pokud z nějakého důvodu nemůžeme tuto lhůtu dodržet, budete ihned informováni.

Česká pošta - doporučený balíček, balík do ruky, 99 Kč

Česká pošta doručí balík na Vaší adresu 1. - 2. pracovní den po podání. Pokud Vás pracovník pošty nezastihne doma, zanechá Vám ve schránce oznámení a balík uloží na poštu, kde si ho poté můžete vyzvednout do 7 dnů. Vzhledem k velké síti českých pošt a její rychlosti Vám tento způsob doručení doporučujeme.

  • Při nákupu nad 2.500,- doprava ZDARMA.
  • Dobírka +40,- i při nákupu nad 2.500,-.

 

PPL kurýrní služba - 129 Kč

Kurýr Vám doručí balík na Vaši adresu 1. - 2. pracovní den po podání, mezi 8:00 až 18:00 hod. Pokud Vás nezastihne doma, pokusí se balík doručit následující pracovní den. Budete telefonicky kontaktováni ohledně přesné doby doručení. Náš e-shop není schopen sdělit přesnou dobu doručení.

  • Při nákupu nad 2.500,- doprava ZDARMA.
  • Dobírka +40,- i při nákupu nad 2.500,-.

 

Zásilkovna, vyzvednutí na Vámi zvoleném místě - 79 Kč

Váš balíček odešleme pomocí Zásilkovny na Vámi vybrané výdejní místo. Doručení nejpozději do 3 dnů. Díky široké síti poboček Vám tuto přepravu doporučujeme. Zásilkovna Vás bude informovat formou e-mailu nebo SMS o odeslání a uložení Vaší zásilky.

  • Při nákupu nad 2.500,- doprava ZDARMA.
  • Dobírka +40,- i při nákupu nad 2.500,-.

 

Osobní odběr - ZDARMA

Vaši objednávku je možné vyzvednout osobně na adrese: Četaře Duška 333, 391 43 Mladá Vožice. Nutná platba předem, převodem na účet číslo 2801501365/2010. Po obdržení platby Vám zašleme e-mail. Až poté je možné si objednávku vyzvednout.

 

Převzetí zboží od dopravce

Kupující je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat. Při porušení obalu nebo poškození zboží je nutné sepsat s dopravcem zápis o škodě, který je potřebný k dalšímu postupu reklamace. Sepsáním zápisu o škodě nám pomůžete v řešení reklamace s dopravcem. O této skutečnosti nás také kontaktujte na e-mail info@minibu.cz. Děkujeme.

 

PLATBA

Bankovním převodem na účet číslo 2801501365/2010

Po příjetí objednávky Vám bude zaslána faktura s podklady k platbě. Faktura je splatná 5 pracovních dnů. V případě, že nebude uhrazena v tomto termínu, objednávka bude stornována.

Dobírkou při převzetí zboží

Platba dopravci při doručení zboží, poštovné je navýšeno o 40,-.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.