Reklamace

Na zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců. Záruční lhůta začíná plynout dnem převzetí zboží. Pokud se v této lhůtě u výrobku vyskytne vada, vyplňte reklamační protokol a společně s reklamovaným zbožím odešlete na adresu:

Simona Marešová, Minibu.cz

Četaře Duška 333, 391 43 Mladá Vožice

Prodávající rozhoduje o reklamaci v co nejkratší době. Ve většině případů je reklamace odeslána dodavatelům, kteří mají od výrobců práva k řešení reklamací. Reklamace, včetně odstranění vady, musí být vyřízena bez zbytečného odkladu ve lhůtě stanoveném zákonem, tj. do 30 dnů od převzetí zboží, pokud se prodávající se spotřebitelem písemně nedohodne na lhůtě delší.

Prodávající si vyhrazuje právo nahradit vadné či neopravitelné zboží jiným se stejnými nebo lepšími parametry v případě, že stejný produkt není nadále dostupný, případně se již nevyrábí, nebo zrušit kupní smlouvu a vrátit zaplacenou částku. Reklamační řízení končí dnem, kdy je zboží doručeno kupujícímu.

Zákazník je povinen předložit reklamované zboží vyčištěné, zbavené všech nečistot a hygienicky nezávadné.

Další informace ohledně reklamací naleznete v Obchodních podmínkách viz. Obchodní podmínky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.