Craffox Učící věž víceúčelová bílá - medvěd

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Dětská učící věž Craffox je skvělá pomůcka pro všechny zvídavé děti, které zajímá vše okolo. Věž je víceúčelová. Snadnou přestavbou se z ní stane dětský stůl se židlí. Na zadní straně je křídová tabule, na které mohou děti kreslit a psát. Skvělá volba nejen do malých bytů!

Dostupnost Momentálně nedostupné
3 599 Kč
Kód produktu CRAFFOX5
Značka Craffox
Kategorie Učící věže
 

Dětská učící věž Craffox je skvělým pomocníkem pro malé děti a hlavně jejich rodiče. Věž umožňuje dětem sledovat dění kolem nich a zapojit se tak do běžných činností rodičů. Například v kuchyni si najde své místo. :-)

Věž rozvíjí dětskou kreativitu a jejich motorické schopnosti. Je vyrobena podle principů Montessori. Děti si na ni vylezou a opět slezou. Věž mohou využívat i dvě děti najednou.

Největší předností věže je její víceúčelovost - slouží jako učící věž a po snadné přestavbě jako stoleček se židlí. Na zadní straně je umístěná křídová tabule. Přestavbu věže zvládne každý a je opravdu jednoduchá. Stačí odklopit boční spony (slouží k upevnění věže) a jednou rukou sklopit horní část. Pozor, sklápět mohou pouze rodiče nebo jiní dospělí. Věž je dále opatřena bočnicemi, které chrání děti před pádem. 

Využití:
 
  • učící věž - v kuchyni, v koupelně, v dílně, v dětském pokoji atd.
  • stůl a židle - při výtvarních činnostech Vašeho dítěte i jako dětský jídelní stolek
  • tabule - kreslení, učené číslic a písmen atd.
 
Materiál: baltská břízová překližka, která je známá svou odolností. Bezpečný a ekologický materiál, splňuje certifikáty CE, PEFSC a FSC. Obě strany překližky jsou potažené bílou vrstvou speciálního materiálu vysoce odolného proti poškrábání. Hrany jsou opatřeny odolnou vrstvou přírodního oleje. Nátěr má certifikát splňující požadavky EU na bezpečnost hraček podle normy DIN EN 71-3.
 
Rozměry produktu: věž 92 x 42 x 38,5 cm, výška k prvnímu schodu 23 cm, výška na desce ke stání 47 cm, rozměry desky na hraní 29 x 40 cm, výška od povrchu plošiny 45 cm, poloha stolu 46 x 42 x 77 cm, výška sedadla 23 cm
 
Váha produktu: cca 8 kg.
 
Maximální nosnost je 70 kg.
 
Dětská učící věž Craffox je dodávána v rozmontovaném stavu. Návod na montáž je přiložen k balení. K montáži budete potřebovat křížový šroubovák.

aa65ca14553a2ca9e71f68594febe3c7

Craffox je lotyšská značka, kterou založili mladí rodiče. Pro své děti chtěli skladnou a víceúčelovou učící věž, a proto vymysleli 3v1 učící věže, které nezaberou místo a navíc jsou ekologické. Věž je určena pro všechny zvídavé děti a jejich rodiče. Díky jednoduchému složení se z ní během okamžiku stane stoleček se židličkou a na zadní straně má křídovou tabuli, na kterou mohou děti kreslit a psát.

Při výrobě věží je použitý materiál z šetrně obhospodařovaných lesů. Pro povrchovou úpravu jsou použity netoxické materiály. Všechny produkty jsou důkladně testovány a splňují přísné normy EU. Craffox je držitel certifikátů CE, PEFC a FSC

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.